Evrenin HaritasıGüncel HaberlerGezegen AvıSoluk Mavi NoktaBulutsu GözlemeviGökbilim Terimleri SözlüğüGünün Gökbilim Görüntüsü

Telif Hakkı

Bu site Richard Powell'a aittir. Site içeriğinin tamamını kişisel kullanımınız için kopyalayabilirsiniz. İlk ve orta dereceli okullar ile yüksek okul ve üniversiteler bu sitenin içeriğini kendi iç kullanımları için kopyalayabilirler. Ders sunumlarında bu siteyi kullanmak her zaman için uygundur.


Metinler

Bu site içerisindeki bütün metinlerin fikirsel mülkiyeti tarafıma aittir. Ticari olmayan amaçlarla bu metinleri kopyalayabilir ve dağıtabilirsiniz. Metnin tamamını veya bir bölümünü herhangi bir türev çalışmasında kullanmanız halinde, bu sitenin adını belirtmek durumundasınız. Metnin ticari kullanımı, küçük değerlerle sınırlı tutulmalı ve bu site kaynak olarak belirtilmelidir.


Harita ve Çizimler

Bu sitedeki tüm harita ve çizimler bana aittir ve aşağıdaki şartlar dahilinde kullanımı herkes için serbesttir. Bu eserler, Creative Common Attribution-ShareAlike 2.5 Lisansı ile ruhsatlanmıştır. Ruhsat özeti aşağıdaki gibidir.

Creative Commons License
Creative Common Attribution-ShareAlike 2.5 Lisansı

Şu konularda serbestsiniz :

Aşağıdaki şartlar dahilinde :

Bu ruhsat geçerli bir Wikimedia Commons lisansıdır.


Fotoğraflar

Bu sitedeki gök cisimlerinin fotoğrafları, aksi belirtilmediği müddetçe Digitized Sky Survey (Sayısal Gökyüzü Araştırması)'den alınmıştır. Renkli görüntüleri oluşturmak için genellikle mavi ve kırmızı plakaları birleştirdim.

Bu fotoğrafların telif hakkı saklıdır. Resimlerden bazıları California Institute of Technology'ye, bazıları da ortak olarak Royal Observatory Edinburgh ve Anglo-Australian Observatory'ye aittir.

Bilgilerin kullanımı politikası aşağıdadır.

Bu bilgiler telif hakkı saklı malzemelerdir ve kullanımları ile ilgili aşağıdaki kısıtlamalara tabidirler.

Bu verileri araştırma, öğretim ve diğer ticari olmayan amaçlarla kullanan bilim insanları ve eğitimciler, bu bilgileri serbestçe kullanabilirler. Tek talebimiz, herhangi bir yayınınızda kaynak belirtmenizdir.

Bu bilgilerin izinsiz olarak ticari kullanımı yasaktır.


Ana Sayfa